Предмет: Химия,
автор: rmikincuk
обчисліть масову частку всіх елементів у сполуці Ca(No3)2 помоготе
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Ca(NO3)2
Mr(Ca(NO3)2) =Ar(Ca) + 2×(Ar(N) +3×Ar(O))=40+2×(14+3×16)=164
ω(Ca)=Ar(Ca)/Mr(Ca(NO3)2) =40/164=0,244×100%=24,4%
ω(N)=2×Ar(N)/Mr(Ca(NO3)2)=2×14/164=0,171×100%=17,1%
ω(O)=6×Ar(O)/Mr(Ca(NO3)2)=6×16/164=0,585×100%=58,5%
Відповідь: ω(Ca)=24,4% ; ω(N)=17,1%; ω(O)=58,5%
rmikincuk:
це для 7 класу
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: 98eldos
Предмет: Математика,
автор: dhalikova474
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: катя5615