Предмет: Химия,
автор: snusoedpaganiy
До розчину массою 40гр с массовою часткою 8% додали 20г води. Визначте массову частку цукру в розчині після дожавання води
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 5,3%
Дано:
m₁(р-ну) = 40 г
ω₁(цукру) = 8% або 0,08
+m(H₂O) = 20 г
ω₂(цукру)-?
Объяснение:
m(цукру) = m₁(р-ну)*ω₁(цукру) = 40 г*0,08 = 3,2 г
m₂(р-ну) = m₁(р-ну) + m(H₂O) = 40 г + 20 г = 60 г
ω₂(цукру) = m(цукру)/m₂(р-ну) = 3,2 г/60 г = 0,053 або 5,3%
Відповідь: 5,3%
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: skatain
Предмет: Русский язык,
автор: adelina0449
Предмет: Русский язык,
автор: zari2442
Предмет: Литература,
автор: fakkkkk
Предмет: Литература,
автор: Maznevc20060609