Предмет: Физика,
автор: vikarege20
Обчисліть роботу, яку виконує електричний струм за 90 секунд роботи електродвигуна, якщо напруга на двигуні становить 10В, а сила струму в обмотці двигуна — 2А
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
A=U*U*t=10*2*90=1 800 Дж=1б8 кДж.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Alenka1322
Предмет: Українська література,
автор: LizaKalina1
Предмет: История,
автор: Evans18
Предмет: Математика,
автор: сын31
Предмет: Математика,
автор: 555785