Предмет: Физика,
автор: sonakissa34
Визначити напругу в нагрівальному елементі праски потужністю 1 кВт, якщо
сила струму в ньому 10 А. За показами лічильника визначте енергію,
використану чайником, А,=26845 кВт год, А,= 26875 кВт год.
Ответы
Автор ответа:
1
Приклад: електричний чайник, котрий має потужність 1 кВт, за 1 годину споживає 1 кВт*год енергії.
1 кВт*год = 1 * 1000 Вт * 3600 сек = 3600000 Вт*сек = 3600000 Дж = 3600 кДж.
Одиниці
Дж
кВт*год
ккал
1 Дж
1
0,278 * 10-6
2,388 * 10-4
1 кВт*год
3,6 * 106
1
860
1 ккал
4,1868 * 103
1,1630 * 10-3
1
Варто знати деякі орієнтовні дані про типове споживання енергії сім’єю. Для прикладу, витрати «прив’язуємо» до будинку, збудованого 20 років тому, де споживається різна енергія і є транспортний засіб.
1 кВт*год = 1 * 1000 Вт * 3600 сек = 3600000 Вт*сек = 3600000 Дж = 3600 кДж.
Одиниці
Дж
кВт*год
ккал
1 Дж
1
0,278 * 10-6
2,388 * 10-4
1 кВт*год
3,6 * 106
1
860
1 ккал
4,1868 * 103
1,1630 * 10-3
1
Варто знати деякі орієнтовні дані про типове споживання енергії сім’єю. Для прикладу, витрати «прив’язуємо» до будинку, збудованого 20 років тому, де споживається різна енергія і є транспортний засіб.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: almaznu2005
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Aleksa11111111111
Предмет: История,
автор: вика4157
Предмет: Русский язык,
автор: Ангелинааниме