Предмет: Физика, автор: hmild988

1. Гелікоптер масою 2,4 т рівномірно піднімається вертикально вгору на
висоту 100 м протягом 2 хв. Визначити потужність, розвинуту його
двигунами.

Ответы

Автор ответа: veronicawalker
14

Ответ:

N=A/t

A=F*h=mg*h=2400*10*100=2400000Дж

N=2400000/120=20000Вт

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: смагуловаакмарал