Предмет: Химия, автор: marinap10052007

25г солі залили 320г води. Визначити масову частку солі в утворенному розчині ​

Ответы

Автор ответа: fokcu15
1

Ответ:

ответ на фото . прости если что-то не правильно

Приложения:
Автор ответа: liza2004che
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі)=25 г

m(води)=320 г

--------------------

ω(солі) - ?

Розв*язок:

Визначаємо масу розчину:

m(р-ну) = m(води) + m(солі) = 320г + 25г=345 г

Визначаємо масову частку солі в розчині:

ω(солі) =(m(солі) / m(р-ну) )×100% = (25г/345г)×100%=0,0725×100%=7,25%

Відповідь: ω(солі) =7,25% (або 0,0725)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: савва20005