Предмет: Химия,
автор: nimita1103
яку масу води і солі необхідно взяти для приготування розчин 250г. з масовою часткою солі 12%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
250 грам розчину = 100 %
1%= 250/100= 2,5 грами
2,5*12= 24+6=30 грамів солі
250 - 30= 220 грамів води
Відповідь: 220 мл води і 30 грамів солі потрібно для 12% розчину.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Guldey2006
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: dedik1890
Предмет: Українська мова,
автор: yaroshevskaya1p67nzc