Предмет: Химия, автор: Wegiswasa

Для проведення реакції взято кисень об’ємом 112 л (н. у.) і водень такого самого об’єму (н. у.). Обчисліть масу (г) води, яка утворилася.​

Ответы

Автор ответа: viktorguzhev12
2

Ответ:90г

Объяснение:O2+2H2=2H2O

v(O)=112/22.4=5

v(H)=112/22.4=5

H2 в избытке считаем по нему

2 2

5 х

х= (5×2)/2=5

v(H2O)= 5

M= 5*18=90

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Anonimus1231