Предмет: Физика,
автор: karpukv62
1. Визначте роботу електричного струму в резисторі з опором
50Ом за 10 с при силі струму 0,1 А. Розв'яжіть задачу. (2 бали)
Б. 50 Дж;
В. 5 Дж;
A.500 Дж;
Г. 0,5 Дж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
R = 50 Ом
t = 10 с
I = 0,1 А
A = ?
P = R*I^2
A = P*t =R*t*I^2 = 50*10*0.1^2 = 5 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Stepa4k1N
Предмет: Русский язык,
автор: Маринкаааааааа
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: Вика11037
Предмет: Алгебра,
автор: AlexArtorias