Предмет: Химия,
автор: yammiigo
ДАЮ 30 БАЛЛОВ
обчисліть кількість речовини магнію, що прореагує з 16 г хлоридної кислоти
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Х моль 16 г
Mg + 2HCl = MgCl2 + H2
n=1 моль n=2 моль
М=36,5 г/моль
m=73 г
Х моль Mg - 16 г HCl
1 моль Mg - 73 г HCl
n(Mg) = 1 * 16 / 73 = 0,2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: diaskaidarov
Предмет: Английский язык,
автор: irishka8745
Предмет: Русский язык,
автор: Нелли2016
Предмет: Математика,
автор: aja2