Предмет: Химия,
автор: LINMITEJD
обчислити масу солі та води, які треба взяти для приготування 300г розчину з масовою часткою солі 15%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
m(розч)-300г
w(сіль)-15%
--------------------------------
Знайти:
m(солі)-?
m(H2O)-?
--------------------------------
Розв'язок:
1)300×15/100=45г
2)300-45=255г
Відповідь:m(солі)=45г , а m(H2O)=255г.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: danilovadanilo
Предмет: Русский язык,
автор: 2005136
Предмет: Русский язык,
автор: света242
Предмет: Алгебра,
автор: rodeo174
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним