у чому сила гумору украинців
Ответы
Відповідь:Скільки вже було сказано про український гумор, скільки написано гумористичних поезій, оповідань, байок, комедій! Але минають роки, навіть тисячоліття змінилися, а гумор не зникає з повсякденного життя українців та з літератури. Недарма кажуть, що сміючись, граючи легше і навчатися, і переживати важкі моменти, і працювати. Народний гумор особливо багато черпає із бездонної скарбниці українських сатириків Остапа Вишні, Павла Глазового, Євгена Дударя, Микити Годованця та ще багатьох інших майстрів дотепного слова.
Слава нашої держави сягнула далеко за межі своїх кордонів не лише завдяки неперевершеній українській народній пісні, а й яскравій самобутній творчості Павла Глазового. 30 серпня 2017 року відзначається 95 років від дня народження видатного Майстра сатири і гумору. Павло Глазовий – автор близько двох десятків книжок сатири і гумору, 8 книжок для дітей. Окремими виданнями вийшли поетичні збірки. Поет, який любив веселий здоровий сміх, був щасливий від того, що пише простим людям, передаючи смак отої народної душі, яка завжди прагнула дотепного й смішного. Гумористичні твори доводять нам, що навіть серйозні проблеми можна сприймати з гумором. Читаючи вірші, байки поета, людина не тільки усміхається, вона замислюється над дуже серйозними речами. Отаким по-справжньому непереможним є вплив гумору на людей.
30 серпня Татарбунарської бібліотекарі районної та дитячої бібліотек радо зустрічають своїх гостей на бібліомайданчику. Сьогодні їхня увага прикута саме до творчості українських гумористів. До уваги мешканців була розгорнута книжкова виставка «Чарівники сміху», для всіх, хто приходив, проведено дайджест «Байкографія» П. Глазового, більше того, кожен бажаючий мав змогу продекламувати улюблені гумористичні твори. Бібіліотекарі поставили перед собою завдання: тим, хто прийшов на бібліомайданчик у поганому настрої — підняти його, а тим, хто прийшов у доброму гуморі – підтримати. І на їх погляд, мета здійснилась.
Ось таким позитивним та веселим був наш останній літній бібліомайданчик 2017 року. Шкода, звичайно, що скінчилось літо, але кожна зустріч була дивовижним відкриттям для всіх. І для тих, хто приходив, і для нас бібліотекарів. Дякуємо активним учасникам бібліомайданчика. Можливо, впродовж осіннього, зимового та весняного періоду у вас виникнуть цікаві ідеї щодо майстер-класів чи тем бібліомайданчиків 2018 року, то ми вас з радістю чекаємо! До нових зустрічей!!!
Пояснення: