Предмет: Химия, автор: 382139g

3. До розчину масою 120 г з масовою часткою солі 10 % додали сіль
масою 8 г і воду масою 272 г. Масова частка (%) солі у новому розчині
А4,3
Б 5
В 7
Г 2​

Ответы

Автор ответа: nastyamilena10
1

Ответ:

Б 5%

Объяснение:

1) 120*0,1= 12 г маса солі в першому розчині

2) 120+8+272= 400 гр маса нового розчину

3) 12+8=20г маса солі в новому розчині

4) 20/400*100= 5%масова частка солі в новому розчині

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Иулиана1