Предмет: Химия,
автор: sinishenanna
Сірка,масою 64 г взаємодіє з киснем,утворюючи сульфур (iv)оксид.Обчисліть його обєм,якщо обємна частка виходу складає 80 %
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
35,84л
Объяснение:
S + O2 = SO2
n(S) = 64/32 = 2 моль
Vт(SO2) = 2 x 22,4 = 44,8л
Vпр(SO2) = 44,8 x 0,8 = 35,84л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Вэнди18
Предмет: Українська література,
автор: mikhno
Предмет: Английский язык,
автор: конфета121
Предмет: Математика,
автор: Vaflendor1337
Предмет: Українська мова,
автор: lilSang666