Предмет: Химия,
автор: urodovets
який об'єм водню утвориться при взаємодії під час взаємодії Na 5г з хлоридною кислотою якщо масова частка домішок у металі 5%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2,24 л
Объяснение:
2Na + 2HCl → 2NaCl + H2
m(Na) = 5 x 0,95 = 4,75 г (без домишок)
n(Na) = 4,75/23 = 0,2 моль
n(H2) = 1/2 n(Na)
V(H2) = 0.1 x 22,4 = 2,24 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 87758766446
Предмет: Обществознание,
автор: 1Lenivets1
Предмет: Другие предметы,
автор: Pogba10
Предмет: Алгебра,
автор: мария10061