Предмет: Химия, автор: vshevchenko860

в результаті розчинення сульфур (VI) оксиду у воді утворилась сульфатна кислота. знайди масу кислоти яку можна отримати з 358,4 л сульфур (VI) оксиду​

Ответы

Автор ответа: pigenko200333
4

Ответ:

1568г

Объяснение:

SO3 + H2O = H2SO4

n(SO3) = 358,4/22,4 = 16 моль

m(H2SO4) = 16 х 98 = 1568г

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Pogba10
Предмет: Математика, автор: Maaskdog