Предмет: Физика, автор: help6468

ЛЮДИ ДОБРІ!!! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКА!!! ДУЖЕ СИЛЬНО ПРОШУ ВАС!!! З фізики задача(((​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

3,125*10^13 Дж

Объяснение:

E1=2*10^8 эВ    M=0,238 кг/моль   m=1 кг    E=?

===

N=m*Na/M

E=N*E1=m*Na*E1/M=1*6*10^23*2*10^8/0.238≈5.04*10^32 эВ=3,125*10^13 Дж

========================


help6468: Дуже дякую!!!
Похожие вопросы