Предмет: ОБЖ, автор: rulik167895

Визначте коефіцієнт частоти травматизму на підприємстві з кількістю працюючих 250 чоловік, якщо за звітний період трапилося 5 нещасних випадків?


institutemdpu: k = 5*1000\ 250 = 20

Ответы

Автор ответа: sviatoslavmackshanov
0

Ответ:

2%

Объяснение:

5/250*100%=2%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: FeNicS9369