Предмет: Физика,
автор: edicmine
Укажить час за який під час елоктрізу на катоді відкладаєся
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
t=78 мин
Объяснение:
m = 40 г = 0,04 кг
І = 25 А
k=34.2*10^ (-8) кг/Кл
t - ?
m=kIt ⇒ t=m/k/I=0.04/34.2*10^ (-8)/25=464 c=78 мин
c
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Dajanalizak19102005d
Предмет: Русский язык,
автор: никита774
Предмет: Литература,
автор: irina461