Предмет: Химия, автор: ada20leon06august

Знайдіть масу сахарози кількістю речовини 0,2 моль

Ответы

Автор ответа: liza2004che
4

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(C₁₂H₂₂O₁₁)=0,2 моль

--------------------------------

m(C₁₂H₂₂O₁₁) - ?

Розв*язок:

За таблицею Менделєєва визначаємо молярну масу сахарози:

M(C₁₂H₂₂O₁₁) = 12×12+22×1+11×16=342 г/моль

Обчислюємо масу сахарози:

m(C₁₂H₂₂O₁₁) =n(C₁₂H₂₂O₁₁) × M(C₁₂H₂₂O₁₁) = 0,2моль × 342г/моль =68,4 г

Відповідь: m(C₁₂H₂₂O₁₁) = 68,4 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: катинкаzeroKoroleva0