Предмет: Физика, автор: bogdankosenko030

електрична праска ввімкнена у мережу з напругою 220В.Яка сила струму у нагрівальному елементі праски,якщо опір
48,4Ом?​

Ответы

Автор ответа: ys1956
1

Ответ:

I=U/R=220/48,4=4,(54)≈4,5 A.

Объяснение:

Формула закона Ома.  

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Лебедь199