Предмет: Химия,
автор: maxkyrylenko8
обчисліть масу солі і води для приготування 40 грам розчину з масовою часткою натрій хлориду 8%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
w= (m соли / m p-pa)*100, %
m соли=8*400/100=32 г
m(H2O)= m p-pa - m соли =400-32=369 г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: elenin2005
Предмет: Русский язык,
автор: дашалыжина
Предмет: Математика,
автор: ЦvEtOЧеК
Предмет: Математика,
автор: 51629