Предмет: Химия, автор: qq45190

розрахуйте масу солі та об'єм води які необхідні для приготування розчину масою 600г з масовою часткою речовини 30%​

Ответы

Автор ответа: liza2004che
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=600 г

ω(солі)=30%

---------------------------

m(солі)-?

V(води)-?

Розв*язання:

Обчислюємо масу солі в розчині:

m(солі)  = (ω(солі) × m(р-ну)) / 100% = (30%×600г)/100%=180 г

Обчислюємо об*єм води:

m(води) = m(р-ну) - m(солі) = 600г - 180г =420 г

Vводи) =  m(води) / ρ = 420г/1г/мл=420 мл

Відповідь: для приготування розчину масою 600 г необхідно 180 г солі і 420 мл води.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: MariaDobosh