Предмет: Химия,
автор: doraputishestviniza
обчисліть об'єм (н.у) порції етан у кількість речовини 3 моль
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
n(C2H6) =3 моль
Vm=22,4 л/моль
Найти
V(C2H6)
V(C2H6) = Vm * n = 22,4 * 3 = 67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: николай19
Предмет: Другие предметы,
автор: saenkoelena75
Предмет: Алгебра,
автор: KiraSKL
Предмет: Алгебра,
автор: Максимум545
Предмет: Математика,
автор: natasha692010