Предмет: Физика,
автор: shghs
Теплова машина з ККД 40 % за цикл роботи віддає холодильнику кількість теплоти, що дорівнює 60 Дж. Яку кількість теплоти машина одержує від нагрівника за цикл роботи? Відповідь дати в Дж з точністю до цілих.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
100 Дж
Объяснение:
T нагрівника - T холодильника
ККД = ---------------------------------------------
T нагрівника
ККД = х - 60 / х = 40% = 0.4
T нагрівника = 100 ДЖ
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: market14
Предмет: Русский язык,
автор: дильвира
Предмет: Окружающий мир,
автор: egorsolov4
Предмет: Литература,
автор: prvpopoff
Предмет: История,
автор: valikkk1