Предмет: Химия, автор: Elydenere

ОЧЕНЬ СРОЧНО!
3.Укажіть кількість речовини срібла, що утвориться під час взаємодії 18г глюкози з аміачним розчином аргентум (І) оксиду, взятим у надлишку.


Elydenere: Потрібна розгорнута відповідть

Ответы

Автор ответа: dracomalfoybitch
3

Дано:

m(C6H12O6) - 18г

[Ag(NH3)2]OH - у надлишку

V(Ag) - ?

2Ag(NH3)2OH + C6H12O6 → 2Ag + C6H12O7 + 4NH3 + H2O

Vмоль(C6H12O6) = m/Mr

Vмоль(C6H12O6) =18/12*6+1*12+16*6= 18/180 = 0,1 г/моль

складаємо пропорцію за рівнянням реакції:

0,1 моль = x моль

1 = 2

x = 0,1*2 = 0,2 г/моль (Ag)

Відповідь: 0,2 г/моль, кількість речовини срібла, що утвориться під час цієї взаємодії.

Если ответ оказался полезным, пожалуйста отметь его как лучший)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: cokol121
Предмет: Русский язык, автор: классно311