Предмет: Физика,
автор: dashasergeeva2006com
Обчисліть потенціальну енергію пружини жорсткістю 20 Н/м, деформація якої становить 4 см.
Ответы
Автор ответа:
23
Ответ: 16 мДж
Объяснение:
Дано:
k = 20 Н/м
x = 4 см = 0,04 м
Еп. - ?
Решение:
Еп. = ( kx² )/2
Eп. = ( 20 * 0,04² )/2 = 0,016 Дж
marinagvozdik97:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: aksana4
Предмет: Английский язык,
автор: yanaproshko
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: тророро1
Предмет: Английский язык,
автор: alimovacynarap7a9d7