Предмет: Физика,
автор: kostiantynlisovyi
Чоловік масою 70 кг піднявся сходами на висоту 10 м за 35 с. Яку потужність він розвинув?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
10 м/с²
Объяснение:
Вверх:
P = m*(g+a)=70*(10+1) = 770 H
Вниз:
P = m*(g-a)=70*(10-1)= 630 H
Невесомость при a = g = 10 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: алина06032005
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: комек
Предмет: Русский язык,
автор: рамиль32412
Предмет: Математика,
автор: omardosboluly0p4v9yw
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним