Предмет: Физика,
автор: Valerina2000grei
РЕШИТЕ ЗАДАЧУ,ДАМ 100 БАЛЛОВ.СРОЧНО
Протон, що влетів в однорідне електричне поле напруженістю 200В/м, паралельно до ліній напруженості, зупинився, пройшовши шлях 40 см. Яка початкова швидкість протона. Відповідь надайте к км/с. Число напишіть без одиниць вимірювання
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
124 км/с
Объяснение:
m=1.67*10^-27 кг E=200 В/м d=0.4 м q=1.6*10^-19 Кл vo=?
===
q*U=m*vo²/2 (Кинетическая энергия равна работе электрического поля)
U=E*d
vo=√(2*q*E*d/m)=√(2*1.6*10^-19*200*0.4/(1.67*10^-27))≈1.24*10^5 м/с
================================
AnyGool:
Здравствуйте можете помочь с задачкой по физике https://znanija.com/task/44724785
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: СуперПуперНезнайкаДа
Предмет: Другие предметы,
автор: zainabbagautdin
Предмет: Математика,
автор: oska02
Предмет: Геометрия,
автор: Aylara20
Предмет: Русский язык,
автор: выбериник72