Предмет: Физика, автор: Romanio26

Коефіцієнт корисної дії насосу, що приводиться в рух мотором потужністю 7,36 кВт, дорівнює 60%.

Скільки корисної роботи виробляє цей насос за 60 хв?

Ответы

Автор ответа: niksonbti
3

t = 60 хв = 3600 сек

N = 7.36 кВт = 7360 Вт

ККД = 60% = 0.6

А(к) = ?

КПД = А(к)/A(п)

А(к) = КKД * А(п)

A(п) = N*t

А(к) = КKД * N*t

А(к) = 0.8 * 7360 Вт *3 600 сек  = 21 196 800 Дж ≈ 21.2 МДж


Romanio26: Не 0.8 а 0.6
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Марьяна211
Предмет: Математика, автор: ivashhenkoirin