Предмет: Физика,
автор: leckerehimbeere
Електроліз у розчині з сіллю нікелю тривав протягом 30 хв. Яка маса нікелю виділиться на катоді, якщо сила струму протягом процесу електролізу складала 1,5 А? Електрохімічний еквівалент нікелю 0,3 мг/Кл.
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
Объяснение:
1. m=k*I*t
k = 0,3 мг/Кл
m=0,3*1,5*30*60=810 мг=0,81 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sandra20091
Предмет: Математика,
автор: АлёнаШерлокоман
Предмет: Литература,
автор: bigroma
Предмет: Химия,
автор: peaosidjdh
Предмет: Информатика,
автор: yanocha1231