Предмет: Химия, автор: Аноним

СРОЧНО
Вирішіть задачу.

У розчині, маса якого 325г, міститься 87 г натрій гідрокисду. Обчисліть масову частку лугу у розчині.

2.(Бали:6)

Вирішіть задачу.

Обчисліть масу цукру і води, що необхідні для приготування розчину масою 400 г і масовою часткою цукру 7%

Ответы

Автор ответа: dogdangulmetov2019
5

Ответ:

Я 1 не решил, но второе да!

Объяснение:

2 завдання)

Дано:

m(розчину) - 400 г

w(цукру) - 7% або 0,07

Знайти:

m(H2O)

m(цукру)

Рішення:

m(цукру)= m(розчину) * w(цукру) = 400 * 0,07=28 г

m(H2O) = m(розчину) -- m(цукру) = 400 - 28=372 г

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: екншгщргз