Предмет: Физика,
автор: Аноним
визначити ККД рухомого блока при рівномірному підніманні вантажу масою 120кг висоту 10 метрів якщо до вільного кінця мотузки прикладають силу 750 Ньютонів
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
кпд = А(полезная)/А(затраченная) =
А полезная = mgh (масса * гравитацию * высоту)
А затраченная = 750 н
mgh/FS = 1200*10 / 750*20= 12000 / 15000 = 0,8 = 80% кпд
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: AyAss7
Предмет: Математика,
автор: fatima81ailaro
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: sashareik1302
Предмет: История,
автор: lerikmarinina289456