Предмет: Математика,
автор: alekseevaerikovna
Для приготування пирога мама купила 3 кг слив no 27 грн і 4 кг вишень. За всю покупку вона заплатила 189 грн. Скільки коштує 1 кг вишень?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
27 грн
Пошаговое объяснение:
1) 3*27= 81 ( грн)- заплатила за сливи
2) 189-81=108( грн)- заплптила за вишні
3)108:4=27( грн) коштує 1 кг вишні
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: butterfly54
Предмет: Информатика,
автор: Andreu28K
Предмет: История,
автор: veco
Предмет: Алгебра,
автор: JlunaJlove
Предмет: Математика,
автор: ИльсиярПринцесса