Предмет: Математика, автор: alekseevaerikovna

Для приготування пирога мама купила 3 кг слив no 27 грн і 4 кг вишень. За всю покупку вона заплатила 189 грн. Скільки коштує 1 кг вишень?

Ответы

Автор ответа: НelenaG
0

Ответ:

27 грн

Пошаговое объяснение:

1) 3*27= 81 ( грн)- заплатила за сливи

2) 189-81=108( грн)- заплптила за вишні

3)108:4=27( грн) коштує 1 кг вишні

Похожие вопросы