Предмет: Химия, автор: trigubsofia292

обчисліть масу Оксигену що входить до складу ферум(2)оксиду масою 7,2г

Ответы

Автор ответа: bakterriofag
4

Ответ:

1.584 г

Объяснение:

Дано: m(FeO)=7.2 g

I. w(O)=Ar(O)/Mr(FeO)=16/72 *100%=0.22(2) *100 ≅ 22%

II. 7.2 г - 100%

    х г  - 22%

Х=7.2*22/100%=1.584 г

Похожие вопросы