Предмет: Физика, автор: angelinaomelnicka

Лижник масою 60 кг спускається з гори висотою 20 м. Чому дорівнює величина сили опору рухові на горизонтальній ділянці після спуску ,якщо він зупиняється проїхав 200 метрів .Вважайте,що по схилу гори лижник рухається без тертя. ​

Ответы

Автор ответа: vint9wolf
1

Ответ:

дано                      

m=60кг

h=20м

S=200м

-------------

Fc-?

.............................

решение

En=Ac

Fc=mgh:S=(60*10*20):200=60Н

Объяснение:

Приложения:

angelinaomelnicka: Ааа, спасибо большое, а то физичка бы меня убила
vint9wolf: поалуйста)))
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: dilnazabd1996
Предмет: История, автор: vladc5