Предмет: Физика,
автор: slol228228
НЕ ОТВЕЧАЙТЕ ЕСЛИ НЕ ЗНАЕТЕ!!!
1. Вантаж масою 40 кг піднімають на висоту 4 м за допомогою рухомого блока, прикладаючи силу 220 Н. Чому дорівнює ККД блока?
2. Вантаж масою 180 кг рівномірно піднімають уздовж похилої площини, ККД якої дорівнює 60%, довжина - 5 м, а висота - 1,5 м. Яку силу потрібно прикласти, щоб підняти вантаж угору? При цьому переміщенні сила спрямована паралельно лінії нахилу площини.
3. За допомогою важеля, ККД якого становить 80%, вантаж масою 120 кг підняли на висоту 40 см. На скільки опустилося більше плече важеля, якщо до нього приклали силу 500 Н?
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:Робота A=m·g·h
A, 80% від затрачеої енергії Е
A=0.8·E
m·g·h=0.8·E
E= m·g·h/0.8
E=40·9.8·10/0.8
E=4900 Дж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Blaga0109
Предмет: Математика,
автор: Элайза2004
Предмет: История,
автор: Isaevadasha000
Предмет: Русский язык,
автор: lizagrande36
Предмет: Музыка,
автор: Ceselia