Предмет: Химия, автор: minchenkoanna13

приготуйте 50г розчину з масовою часткою натрій хлориду ( кухонної солі)
5%​

Ответы

Автор ответа: liza2004che
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=50 г

ω(NaCl)=5%

---------------------

m(NaCl)-?

m(H2O)-?

Розв*язання:

Обчислюємо масу кухонної солі в розчину:

m(NaCl)= (ω(NaCl)×m(р-ну))/100%=(5%×50г)/100%=2,5 г

Обчислюємо масу води:

m(H2O)=m(р-ну) - m(NaCl)=50г- 2,5г=47,5 г

Відповідь: для приготування розчину 50 г необхідно 2,5 г кухонної солі  та 47,5 г води.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: гюнель2005