Предмет: Химия,
автор: diiaaannkkaa
задача: обчисліть масову частку елементів у сполуці NH4CI
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Объяснение:
Mr(NH4Cl) = 14 + 1*4 + 35,5 = 53,5
W(N) = Ar(N) *n / Mr(NH4Cl) *100% = 14*1 / 53,5 *100% =26%
W(H) = Ar(H) *n / Mr(NH4Cl) *100% = 1*4 / 53,5 *100% = 7%
W(Cl) = Ar(Cl) *n / Mr(NH4Cl) *100% = 35,5 *1 / 53,5 *100% =67%
Klayzi:
Поможете еще с этим? https://znanija.com/task/44675863
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ishchenko041
Предмет: Физика,
автор: lexa54rus
Предмет: Другие предметы,
автор: umka171
Предмет: Биология,
автор: evakra951