Предмет: Химия,
автор: Dani4kaqq
СРОЧНОООО!!!
обчисліть масову частку елементів у сполуці NH4OH
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(NH4OH) = 14 + 1*5 + 16 =35
W(N) = Ar(N) *n / Mr(NH4OH) *100% = 14*1 / 35 *100% =40%
W(H) = Ar(H) *n / Mr(NH4OH) *100% = 1*5 / 35 *100% = 14 %
W(O) = Ar(O) *n / Mr(NH4OH) *100% = 16*1 / 35 *100% = 46%
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Стайлз3
Предмет: Математика,
автор: аля1011
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним