1. Визначити масу H2SO4 яка утворюється при взаємодії H2O кількість речовини 4 моль з SO3.
2. Визначити масу солі яка утворюється якщо на MgO m=4г подіяти H2SO4.
Ответы
Ответ:
Объяснение:
4 моль Х г
1) SO3 + H2O = H2SO4
n=1 моль n=1 моль
М=98 г/моль
m=98 г
4 моль Н2О - Х г H2SO4
1 моль Н2О - 98 г H2SO4
m(H2SO4) = 4 * 98 / 1 =392 г
4 г Х г
2) MgO + H2SO4 = MgSO4 + H2O
n=1 моль n=1 моль
М=40 г/моль М=120 г/моль
m=40 г m=120 г
4 г MgO - Х г MgSO4
40 г MgO - 120 г MgSO4
m(MgSO4) = 4 * 120 / 40 = 12 г
Ответ:
1) 392г
2) 12г
Объяснение:
