Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть масову частку солі у розчині добутому в результаті розчинення солі масою 10г у 90г води
Ответы
Автор ответа:
1
Масса раствора равна:
m(p-p) = m(в-во) + m(Н₂О) = 10 + 90 = 100 г
Массовая доля вещества в растворе:
ω = [m(в-во)/m(p-p)] * 100 = (10/100)*100 = 10%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: smengalieva
Предмет: Химия,
автор: dashahuk
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: chistyakovaann1