Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Обчисліть відносну молекулярну масу та масові частки елементів у сполуці,
що має формулу MgCl2 ПАМАГИТИ ПЖПЖЖПЖПж
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Mr (MgCl2) = Ar (Mg) * N (Mg) + Ar (Cl) * N (Cl) = 24 * 1 + 35,5* 2 = 95;
ω (Mg в MgCl2) = N (Mg в MgCl2) * Ar (Mg) * 100% / Mr (MgCl2) = 1 * 24 * 100% / 95 = 25,3%;
ω (Cl в MgCl2) = 100% - ω (Mg в MgCl2) = 100% - 25,3% = 74,7%.
Аноним:
спасибо большое!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Svitich99Anastasia
Предмет: Русский язык,
автор: nikishenalina
Предмет: Русский язык,
автор: ana1988
Предмет: Литература,
автор: Guerllain
Предмет: Литература,
автор: nlo1234