Предмет: Химия,
автор: upancenko107
Обчисліть кількість сульфатної кислоти, що відповідає її масі 392г
Срочно!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
M (H2SO4) = 98г/моль
n = 392 / 98 = 4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: юля1036
Предмет: Другие предметы,
автор: aerobik111
Предмет: Геометрия,
автор: san1508andreas