Предмет: Химия,
автор: luckyzeix
яку масу солі можна добути якщо на цинк кількістю речовини 0 4 моль подіяли хлоридною кислотою
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
0,4 моль Х г
Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2
n=1 моль n=1 моль
М = 136 г/моль
m=136 г
0,4 моль Zn - Х г ZnCl2
1 моль Zn - 136 г ZnCl2
m(ZnCl2) = 0,4 * 136 / 1 =54,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: лорка5
Предмет: Английский язык,
автор: dantistrod111
Предмет: Окружающий мир,
автор: Naimav
Предмет: Русский язык,
автор: 7677770
Предмет: Литература,
автор: Pomidor2282006