Предмет: Химия, автор: alisaprozara

Зазнач масу літій оксиду, який вступить у взаємодію з 504 г води за реакцією: Li2O+H2O=2LiOH.Помогите пожалуйста!

Ответы

Автор ответа: viktorpolezaev62
0

Дано:

m(H2O)=504г

Найти:

m(Li2O)

Решение:

Li2O+H2O=2LiOH

n(H2O)=m/M=504г:18г/моль=28моль

M(H2O)=1*2+16=18г/моль

n(H2O)=n(LiOH)=28*2/1=56моль

m(Li2O)=n*M=30г/моль*56г=1680г

M(Li2O)=7*2+16=30г/моль

Похожие вопросы