Предмет: Физика,
автор: maxdmytryshyn
Яка вага мідної деталі у воді, якщо її об'єм 0,5 дм³, густина міді 8,9 г/см³
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:m=4450 г
Объяснение:
V= 0,5 дм³=500 см³
m=ρV
m=8,9 г/см³*500 см³=4450 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Дарина598
Предмет: Английский язык,
автор: Annittaa
Предмет: Окружающий мир,
автор: deniskashpilev
Предмет: Английский язык,
автор: Jorniy
Предмет: Русский язык,
автор: mytonya