Предмет: Физика, автор: Vikaaaaa9

Комаха коник-стрибунець стрибнула на висоту 60 см. якою була швидкість комахи в момент відштовхування від землі?

Ответы

Автор ответа: DedStar
15

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 60 см = 0,60 м

_______________

V - ?

Потенциальная энергия:

Eп = m·g·h

Кинетическая энергия:

Eк = m·V²/2

Приравняем:

m·g·h = m·V²/2

V = √ (2·g·h)

V = √ (2·10·0,60) = √ (12) ≈ 3,5 м/с


MagicPeopleMan: кто пролайкает мои ответы того я пролайкаю
Похожие вопросы