Предмет: Химия,
автор: nikolaipluzhnik
Відносна густина оксигеновмісної органічної сполуки за киснем становить 1,875. Елементарний аналіз показав, що
речовина містить 40 % Карбону, 6,67 % Гідрогену та 53,33 % Оксисену. Визначте молекулярну формулу сполуки.
C2H4O2
С2Н4
CH3O2
C2H4O
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
C2H4O2
Объяснение:
CxHyOz - ?
Дано:
D(O2) ( CxHyOz) = 1,875
W(C) = 40%
W(H) = 6,67%
W(O) = 53,33%
Розв'язання:
Молярна речовина знаходиться за такою формулою:
M = D(O2) * 32
M (r) (CxHyOz) = 32 г/моль * 1,875 = 60 г/ моль
n(C) = 0,4*60 г/моль / 12 г/моль= 2
n(O)=0,5333*60 г/моль / 16 г/моль=2
n(H)=0,0667 * 60 г/моль / 1 г/моль = 4
Формула – C2H4O2
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: opazaaka
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aisluuu
Предмет: Математика,
автор: kateperpelukova
Предмет: Русский язык,
автор: Urfik777