Предмет: Химия,
автор: mrtintishka002
Помогите пожалуйста!!!
1. Обчислити маси речовини та води для приготування 20 г розчину соди з масовою
часткою 5%.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(р-ра) = 20 г
W(в-ва) = 5%
Найти
m(в-ва)
m(р-ля)
m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 20 *5 / 100% = 1 г
m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 20 - 1 = 19 г
Автор ответа:
0
Ответ: 1 г і 19 г
Объяснение:
mреч = mрозч × Wреч/ 100%
mреч = 20г × 5%/ 100% = 1 г
mводи = 20г - 1г = 19 г
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: gjhfgkgv
Предмет: Українська мова,
автор: Daryua
Предмет: Английский язык,
автор: karinka25082003
Предмет: Математика,
автор: вмик
Предмет: Алгебра,
автор: nastenkakuznec